czwartek, 26 lutego 2015

Wiosenna edycja ilustracji i Dzień Kobiet.

Dziękuję Wam za sugestie dotyczące kolejnej edycji ilustracji:))
Wypatruję wiosny.... tęsknię za zielonymi pąkami na drzewach, za zapachem, który wiośnie towarzyszy, śpiewem ptaków, za pierwszymi wiosennymi kwiatami...Pomyślałam sobie, że namaluję serię ilustracji, które wprowadzą nas w wiosenny klimat.
Przedstawiam Wam hiacynta, maki, lawendę oraz mix kwiatowy:)) Każda ilustracja jest malowana ręcznie i nie ma dwóch identycznych:)

Marzec już tuż tuż i za rogiem Pani Wiosna..... i 8 marca :D...Ilustracje sprawdzą się jako oryginalny prezent z okazji Dnia Kobiet, zapraszam!

Ilustracja bez ramki kosztuje 50zł

Ramka biała 25x34cm (KLIK) kosztuje 6zł

Ramka biała  32x42cm z paspartu (KLIK) kosztuje 25zł

Ramka czarna 21x30cm (KLIK) kosztuje 13zł

Przesyłka pocztą, priorytet (sama ilustracja lub oprawiona w ramkę 24,5x34cm) - 14zł (nie wysyłam pocztą ilustracji oprawionych w ramkę 32x42cm oraz 21x30cm)

Przesyłka kurierem (dostawa na następny dzień) - 21zł

Każda zamówiona ilustracja zostanie przeze mnie ozdobnie zapakowana:) Nie zabraknie nowego sznureczka w pastelowym kolorze i ręcznie wykonanej zawieszki i na życzenie karteczki z miejscem na wpis(z okazji Dnia Kobiet).
 Zamówienia proszę składać na adres mailowy: agata@cubik.pl lub za pośrednictwem panela wiadomośći dostępnego na moim blogu:) W wiadomości proszę wpisać nazwę kwiatka, ewentualny wymiar ramki oraz formę przesyłki. Zamówienia proszę składać do 5 marca (czwartek) do godz. 20.00.