piątek, 2 grudnia 2016

Autorski kalendarz 2017

Naszedł moment na który czekałam od dawna:) Kiedy rok temu stworzyłam pierwszy raz mój autorski kalendarz  KLIK  nie spodziewałam się, że tak go polubicie:) W tym roku zilustrowałam dla Was ponownie. 

Chociaż były przeszkody: najpierw brak weny spowodowany okropną pogodą w październiku i listopadzie, później przeziębienie, które zakopało mnie pod kołdrą i przeszkadzało w twórczym myśleniu, to jednak nadal podtrzymuję tezę, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło;)

Przedstawiam Wam zatem drugą edycję mojego autorskiego kalendarza.

Kalendarz ma format A4. W tej edycji ilustracje są większe, zajmują całą stonę. W kalendarzu wystąpiły oczywiście moje zwierzaki ale również gościnnie Pan Sznurek Pakowy:) Zainspirował mnie zwykły, bawełniany, biało-czerwony sznurek. Na codzień towarzyszy mi w pracowni, kiedy oplatam nim Wasze zamówienia. Postanowiłam , że zagości w moim kalendarzu i wraz z
zwierzakami stworzy ilustracyjne historie:) A na okładce można go dotknąć ( taka
niespodzianka dla najmłodszych :)))) )

Po raz pierwszy w tej edycji kalendarz pojedzie do Was w pudełeczku, przewiązanym Panem Sznurkiem z etykietkami:)

W treści proszę o podanie danych do wysyłki (adres, tel. oraz wybraną formę przesyłki) w przypadku zamówienia dedykacji z Rudolfem proszę przesłać treść dedykacji w wiadomości z wyżej wymienionymi danymi:)
 
W odpowiedzi zwrotnej podam nr konta, na który poproszę o wpłatę.

Koszt kalendarza: 65zł

Koszt przesyłki pocztą (paczka,priorytet): 16zł

Koszt przesyłki kurierem :25zł


Jeśli chcielibyście podarować kalendarz bliskim w pezencie grudniowym lub gwiazdkowym mogę wysłać kalendarz bezpośrednio do odbiorcy.

Dodatkowo jest możliwość zamówienia dedykacji z Panem Rudolfem - jest to koszt 5zł/szt
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
   
 
     
 
 
  
 
 

 Kalendarz będzie oryginalnym prezentem gwiazdkowym dla najbliższych:)Bilecik z Panem Rudolfem z miejscem na dedykację lub wpis :) 5zł/szt
Można zamówić do każdego kalendarza.
 A na koniec oryginalne ilustracje:))) : Mam nadzieję, że kalendarz będzie Wam umilał każdy miesiąc w Nowym Roku!