poniedziałek, 7 grudnia 2015

Mój autorski kalendarz :)

Nadszedł moment na który czekałam od dawna:) Mój autorski kalendarz na dobry 2016 rok:)
Mój wymarzony, kolejny plan, który zrealizowałam:) Pomysł na stworzenie go wpadł mi do głowy tak nagle. Chodziłam z tym pomysłem przez kilka dni z myślą, że może to chwilowa chęć ale pomysł kiełkował coraz bardziej i rysował w mojej głowie poszczególne miesiące. Zabrałam się zatem za malowanie. I przy malowaniu kwietnia rozchorowałam się.
Często myślimy, że jest w naszym życiu idealnie wtedy kiedy wszystko idzie po naszej myśli. Kiedy spojrzałam na termometr, który wskazywał 38 kresek pomyślałam sobie: och nie... dlaczego akurat teraz? Ale kolejny raz przekonałam się, że nic się nie dzieje bez przyczyny:) Przeleżałam dwa dni i zapisywałam pomysły na kolejne miesiące. Czasem budziłam się w nocy z gorączką i pomysłem :)Myślę, że pewnych rzeczy przy zdrowych zmysłach bym nie wymyśliła :)Jak poczułam się lepiej kontynuowałam malowanie.
Na kartach kalendarza zamieściłam ilustracje nowe oraz takie, które powstały już wcześniej, które bardzo lubię np: Tulimisie, śpiący Pan Grizli, listopadowy Pan Lis w otoczeniu kolorowych liści....
Zaznaczyłam również dni, w których powstały pierwsze ilustarcje zwierzaków (urodziny Pana Lisa, Pana Grizli.....)

Przy okazji zachęcam do wspierania Pana Grizli z w styczniowych ćwiczeniach. Chłopak ma słomiany zapał i w lipcu zapomni o ćwiczeniach i będzie się objadał pieczonymi piankami;)

Kalendarz ma wymiar A4 i wydrukowany został na szlachetnym papierze. Każdy miesiąc został wydrukowany jednostronnie (dzięki temu można śmiało wyciąć sobie obrazki i oprawić w ramki :) )
Mam nadzieję, że moja ilustratorska ekipa będzie Wam umilała czas w nowym 2016 roku:)

Kalendarz można zamówić tutaj wysyłając do mnie wiadomość poprzez panel wiadomości, na fb  lub mailowo: agata@cubik.pl
Proszę o podanie danych do wysyłki.
W odpowiedzi zwrotnej podam nr konta, na który poproszę o wpłatę.

Koszt kalendarza: 50zł
Koszt przesyłki pocztą (priorytet): 11zł
Koszt przesyłki pocztą(priorytet, pobranie):19zł

Kalendarze wysyłam zabezpieczone w kartoniku jako paczka.
 

   

A poniżej oryginalne ilustracje:)