wtorek, 31 maja 2011

Warsztaty Glamour & Kazar

Jedną z moich pasji i celem w życiu jest projektowanie obuwia.
Uwielbiam buty jeszcze bardziej lubię je rysować. Inspiruję się przyrodą, sztuką, architekturą, zwykłymi przedmiotami...


Od 27 do 29 maja w Warszawie odbyły się warsztaty projektowania obuwia Glamour & Kazar.
Wcześniej długo się nie zastanawiałam, od razu opłaciłam miejsce i pojechałam.


3 dni pełne wrażeń, burzy mózgów, obolałych rąk od rysowania:)

Oprócz tematów, które znałam dowiedziałam się kilku nowych rzeczy. Zainspirowani jednym tematem mieliśmy stworzyć kolekcję obuwia (3 modele). Na warsztat wybrałam sobie dżdżownicę motyla. Na jej podstawie stworzyłam moją kolekcję, która została wyróżniona spośród wszystkich. Dzięki temu wyniknęło kilka fajnych spraw, o których napiszę później aby nie zapeszyć:)
Wróciłam z głową pełną pomysłów na kolejne projekty. Od razu zasiadłam do rysunków na konkurs ilustratorski organizowany przez magazyn Exclusive - trzymajcie kciuki!
Chwilowo mam tylko te zdjęcia, później zamieszczę pozostałe - grupowe:)

A to ilustracje które podarowałam Pani Dorocie Wróblewskiej - właścicielce domu mody Forget Me Not :)

2 komentarze:

 1. Agatko! Jestem zakochana w Twojej kresce. Projekty cudowne - sama bym załozyła tak oryginalne (!) i boskie buciki ale po prostu uwielbiam Twoje rysunki! Już sobie wyobrażam jak mozna by było zawiesić takie szkice np. w maxi-kobiecej garderobie albo w tym klimacie urządzonej łazience! Cudo!
  Musimy się spotkać w 2 połowie czerwca bo muszę Ci wręczyć zaproszenie na pewne wążne wydarzenie i chyba zamiast kwiatka chciałabym dostać szkic Twojego autorstwa (dowolna tematyka) i powiesić go w Magicznym Domku! ;)
  Byłabym naprawdę przeszczęśliwa!

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja będę zaszczycona wiedząc że moje szkice zawisną w Magicznym Domku:)
  Pisz Gusiu kiedy możemy się spotkać po 12 czerwca mam czas:)
  buziakuję:*

  OdpowiedzUsuń